Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Boleszkowice
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

Uchwała Nr XXVIII/178/2017 Rady Gminy Boleszkowice z dnia 25 maja 2017 r. w sprawie wyrażenia zgody na udzielenie przez Wójta Gminy Boleszkowice bonifikaty przy sprzedaży lokali mieszkalnych.

 

Uchwała Nr XXVIII/178/2017

Rady Gminy Boleszkowice

z dnia 25 maja 2017 r.

 

 

w sprawie  wyrażenia zgody na udzielenie przez Wójta Gminy Boleszkowice bonifikaty przy sprzedaży lokali mieszkalnych.

 

 

 

 

Na podstawie art. 68 ust. 1 pkt 7 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2016 r., poz. 2147 z późn. zm.) Rada Gminy Boleszkowice

 

uchwala, co następuje:

 

§ 1

 

1. Wyraża się zgodę na udzielenie przez Wójta Gminy Boleszkowice bonifikaty przy sprzedaży samodzielnego lokalu mieszkalnego  nr  1  położonego w miejscowości  Boleszkowice, przy ul. Kościuszki w budynku nr 3, stanowiącego własność Gminy Boleszkowice na rzecz jego najemcy, w wysokości  96 % wartości lokalu ustalonej przez rzeczoznawcę majątkowego.

2. Wyraża się zgodę na udzielenie przez Wójta Gminy Boleszkowice bonifikaty przy sprzedaży samodzielnego lokalu mieszkalnego  nr  3  położonego w miejscowości  Boleszkowice, przy ul. Kościuszki w budynku nr 3, stanowiącego własność Gminy Boleszkowice na rzecz jego najemcy, w wysokości  96 % wartości lokalu ustalonej przez rzeczoznawcę majątkowego.

3. Wyraża się zgodę na udzielenie przez Wójta Gminy Boleszkowice bonifikaty przy sprzedaży samodzielnego lokalu mieszkalnego  nr  5  położonego w miejscowości  Boleszkowice, przy ul. Kościuszki w budynku nr 3, stanowiącego własność Gminy Boleszkowice na rzecz jego najemcy, w wysokości  91 % wartości lokalu ustalonej przez rzeczoznawcę majątkowego.

 

§ 2

 

Wykonanie uchwały powierza się Wójtowi Gminy Boleszkowice.

 

§ 3

 

Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.

 

 

 

P R Z E W O D N I C Z Ą C Y

        R A D Y  G M I N Y

      Ryszard Stoparek

 

UZASADNIENIE

 

Zgodnie z art. 68 ust. 1 pkt 7 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (t. j. Dz. U. z 2016 r., poz. 2147) przy sprzedaży lokali mieszkalnych na rzecz ich najemców istnieje możliwość zastosowania bonifikaty od wartości określonej przez uprawnionego rzeczoznawcę majątkowego. Niniejsza uchwala dotyczy sprzedaży trzech lokali mieszkalnych położonych w budynku mieszkalnym nr 3 przy ul. Kościuszki w m. Boleszkowice. Z uwagi na fakt, iż sprzedaż następuje na wniosek i na rzecz najemców lokali komunalnych zastosowano bonifikaty określone w § 1 niniejszej uchwały.

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Krzysztof Fira 02-06-2017 15:01:21
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Krzysztof Fira 02-06-2017
Ostatnia aktualizacja: Krzysztof Fira 02-06-2017 15:01:21