Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Boleszkowice
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

Ostatnio dodane

Lp. Nazwa dokumentu
1 WYNIK NABORU NA WOLNE KIEROWNICZE STANOWISKO URZĘDNICZE: KIEROWNIK ZAKŁADU USŁUG KOMUNALNYCH W BOLESZKOWICACH INFORMACJE O WYNIKU NABORU NR 3/2021
2 Obwieszczenie Wójta Gminy Boleszkowice z dnia 29 listopada 2021 r.
3 Wykaz nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży w drodze przetargu ustnego nieograniczonego położonej w m. Kaleńsko, z przeznaczeniem turystyczno-rolnym.
4 INFORMACJA Z PRZEPROWADZENIA PIERWSZEGO ETAPU NABORU NA WOLNE STANOWISKO URZĘDNICZE PODINSPEKTOR DS. GOSPODARKI ODPADAMI W URZĘDZIE GMINY BOLESZKOWICE
5 INFORMACJA Z PRZEPROWADZENIA PIERWSZEGO ETAPU NABORU NR 3/2021 NA WOLNE KIEROWNICZE STANOWISKO URZĘDNICZE W ZAKŁADZIE USŁUG KOMUNALNYCH W BOLESZKOWICACH NA KIEROWNIKA ZAKŁADU USŁUG KOMUNALNYCH W BOLESZKOWICACH
6 Wykaz nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży w drodze przetargu ustnego nieograniczonego położonych w m. Boleszkowice, z przeznaczeniem pod budownictwo zagrodowe (siedlisko rolnicze).
7 Wykaz nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży w drodze przetargu ustnego nieograniczonego położonej w m. Gudzisz, z przeznaczeniem rolnym.
8 Wykaz nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży w drodze przetargu ustnego nieograniczonego położonej w m. Chwarszczany, z przeznaczeniem rolnym.
9 Zarządzenie Nr 22/N/2021 Wójta Gminy Boleszkowice z dnia 17.11.2021 r. w sprawie sprzedaży w drodze przetargu ustnego nieograniczonego nieruchomości stanowiących własnością Gminy Boleszkowice.
10 Zarządzenie Nr 21/N/2021 Wójta Gminy Boleszkowice z dnia 17.11.2021 r. w sprawie wartości nieruchomości będących własnością Gminy Boleszkowice.