Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Boleszkowice
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

Zarządzenie Nr 6/2012 Wójta Gminy Boleszkowice z dnia 14.02.2012r. w sprawie powołania Komisji przetargowej do przeprowadzenia postępowania w formie rozpoznania ofertowego do projektu pn. ?Umiem, więc jestem?

Zarządzenie Nr 6/2012
Wójta Gminy Boleszkowice
z dnia 14.02.2012r.

w sprawie powołania Komisji przetargowej do przeprowadzenia postępowania w formie rozpoznania ofertowego do projektu pn. „Umiem, więc jestem”

Na podstawie Zarządzenia Nr 42/2008 Wójta Gminy Boleszkowice z dnia 15 grudnia 2008r. w sprawie wprowadzenia regulaminu udzielania zamówień publicznych, których wartość nie przekracza wyrażonej w złotych równowartości kwoty 14.000 Euro w Urzędzie Gminy w Boleszkowicach

zarządzam, co następuje:

§1

Powołuję Komisję przetargową do przeprowadzenia postępowania w formie rozpoznania  ofertowego do projektu  pn. „Umiem, więc jestem” na zadanie pn. Dostawa urządzeń na zajęcia ze specyficznymi trudnościami w czytaniu i pisaniu – EduSensus Dysleksja Pakiet I i II  do  przeprowadzenia zajęć dydaktycznych współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet IX rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.1 Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie Oświaty, Poddziałanie 9.1.2 Wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów z grup o utrudnionym dostępie do edukacji oraz zmniejszenie różnic w jakości usług edukacyjnych, w składzie:

1. Pan Włodzimierz Mazur - Przewodniczący

2. Pani Elżbieta Tarazewicz - członek

3. Pani Barbara Jakubowska - członek

4. Pan Krzysztof Fira - członek

5. Pan Roman Czerwiński - członek

§2

1.  Zadaniem Komisji przetargowej, będzie wyłonienie najkorzystniejszej oferty na dostawę drobnych pomocy dydaktycznych w ramach zadania „Dostawa urządzeń na zajęcia ze specyficznymi trudnościami w czytaniu i pisaniu – EduSensus Dysleksja Pakiet I i II  do  przeprowadzenia zajęć dydaktycznych w ramach projektu pn. „Umiem, więc jestem”.

2.  Posiedzenie Komisji odbędzie się dnia 15.02.2012r. o godzinie 10:15 w Sali posiedzeń Urzędu Gminy w Boleszkowicach

§3

Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania.

Wójt Gminy Boleszkowice

Jan Krzywicki

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Krzysztof Fira 14-02-2012 14:10:01
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Krzysztof Fira 07-02-2012
Ostatnia aktualizacja: Krzysztof Fira 14-02-2012 14:10:01