Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Boleszkowice
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

Petycja w sprawie sędziów

PREZYDENT ELEKTORSKI Rzeczypospolitej Polskiej

 

RZECZYPOSPOLITA POLSKA

DP0060 2021 12 25                                              

 

POUFNY Wniosek do gmin ws sędziów

Uwaga na Sędziów i Prokuratorów mieszkających w Waszej gminie – przygotujcie dla Polski Podziemnej listę z adresami ich zamieszkania i miejcie ją gotową.

Szanowni Państwo

Proszę sprawdzić ilu wrogów Polski mieszka na terenie Państwa gminy. W załączniku lista zdrajców i proszę wpisać przy każdym nazwisku adres zamieszkania oraz imiona i nazwiska pozostałych członków ich rodzin oraz adresy ich zamieszkania. Proszę ich rozpracować, aby polskie podziemne wojsko patriotyczne, kiedy zgłosi się do Was, aby miało gotową listę osób do osądzenia i do zaaresztowania ich, w momencie kiedy już wejdziemy pod zabór niemiecki - co jest planowane prawdopodobnie w ciągu najbliższych miesięcy a najpóźniej lat. Niemcy w tej chwili przygotowywują się do wejścia do Polski by zająć nasze tereny. W dniu 21 grudnia 2021 roku rozpoczęły procedurę przeciwko Polsce by w jej efekcie znaleźć powód do wejścia na teren Polski (będzie chodziło o tzw.praworządność) i do zagarnięcia naszych ziem. W tej chwili szukają pretekstu by tu wejść. Robią wszystko co możliwe, a pomogą im w tym wejściu sędziowie i prokuratorzy, ci którzy znajdują się na załączonej liście, bo oni sprzeciwiają się polskiemu porządkowi prawnemu i sprzeciwiją się nadrzędności polskiej Konstytucji w polskim prawie.

W załączeniu przesyłam Oświadczenie Ministra Sprawiedliwości Pana Zbigniewa Ziobro, który tłumaczy jakie niebezpieczeństwa dla Polski niesie orzeczenie z dnia 21 grudnia 2021 roku wydane przez sąd europejski.

Załączona lista  zawiera osoby wobec których  w dniu 30 lipca 2021 roku, zostało już skierowane do Komendy Głównej Policji zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa zdrady stanu, próby prawnego zamachu stanu na państwo polskie w celu doprowadzenia do utraty przez Polskę suwerennosci i niepodległości. Ale wygląda na to, że policja nie wszczęła dochodzenia – zatem ich kryje – więc osądzić tych zdrajców musi polskie podziemie, a kara dla zdrajców może być tylko jedna….

W załączniku przesyłam oficjalną listę wrogów Polski, którzy czekają już tylko na wejście wojsk niemieckich do Polski, by ich chroniły. Lista ta zawiera 3665 osób (nie są to wszystkie) które nie uznają Narodu Polskiego jako Suwerena w Państwie polskim, nie uznają suwerennosci państwa polskiego (która jest chroniona prawnie na arenie miedzynarodowej na podstawie prawa do samostanowienia narodów) ani nie uznają polskiej Konstytucji i jej nadrzędności nad wszelkim innym prawem w państwie polskim, a tę nadrzędność mamy zapisaną w umowie społecznej Narodu Polskiego tj. w art.8 polskiej Konstytucji.  Ponadto osoby te nie chcą istnienia Izby Dyscypilnarnej Sędziów, żądają dla siebie immunitetu bezkarności, by mogły nadal czynić w Polsce zło w stosunku do Narodu Polskiego, by mogły zniszczyć suwerenne i niepodległe państwo polskie oddając go państwu niemieckiemu, pod ICH sędziowsko-prokuratorskim zarządem……..

Musicie Państwo wiedzieć że: ALBO ONI ODEJDĄ I POLSKA POZOSTANIE PAŃSTWEM NIEPODLEGŁYM I SUWERENNYM, ALBO ONI ZOSTANĄ A POLSKA NA ZAWSZE STRACI NIEPODLEGŁOŚĆ I WSZYSCY POLACY ZOSTANĄ DO KILKU LAT WYMORDOWANI. Ci ludzie są bezwzględni, bardzo źli i niebezpieczni. Wybór należy do Państwa, bo to Wy w gminach macie ich adresy…. Czy wiecie że w Stanach Zjednoczonych adresy zamieszkania wszystkich urzędników publicznych, w tym sędziów, są jawne?

Liczę na rozsądek urzędników gminnych i na ich patriotyzm. Jesteśmy w stanie wielopłaszczyznowej wojny – w tym przede wszystkim podstępnej i ukrytej dla oczu społeczeństwa polskiego, wojny sędziowsko-polskiej. Przyszedł czas kiedy trzeba spojrzeć prawdzie w oczy by zobaczyć kto kim jest. Narzucona Polakom, przywieziona z Rosji na czołgach po drugiej wojnie światowej, żydowska garstka admnistratorów, prokuratorów, i sędziów, i ich potomkowie, jak i kilku być może pożytecznych idiotów wespół z nimi, ujawnili teraz kim naprawdę są i komu służą……  Ujawnili że ich cel to: LIKWIDACJA PAŃSTWA POLSKIEGO i WYMORDOWANIE I WYNISZCZENIE NARODU POLSKIEGO WG ICH OSĄDU I ZGODNIE Z ICH „PRAWEM”….. Ci ludzie - na załączonej liście - nienawidzą Polaków. Musicie Państwo o tym wiedzieć. Nie sposób milczeć kiedy sprawcami nadchodzącego upadku Polski są ci, którzy powinni byli stać na straży praw Suwerena i na straży państwa polskiego jako niezależnego, niepodległego, suwerennego bytu. Tymczasem oni - sowicie opłacani z naszych podatków – posiadający IMMUNITET NA BEZKARNOŚĆ I NA ZŁO odwrócili się przeciwko Narodowi Polskiemu i państwu Polskiemu.

W załączeniu zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa zdrady stanu przez sędziów i prokuratorów wraz z listą ich nazwisk. Przesyłka (nr. (00) 459007731601688968) została wysłana do Głównej Komendy Policji w dniu 30 lipca 2021 roku, dotarła do GKP w dniu 2 sierpnia 2021 roku, przesyłkę odebrała Pani Anna Głodkowska. Sprawa chyba utknęła??? gdyż sędziowie i prokuratorzy na liście nadal są na wolności…... Dlatego sprawą musi zająć się Suweren – Naród Polski  - BEZPOŚREDNIO zgodnie z prawem naszej Konstytucji z art.4.2.

Jeszcze Polska nie zginęła!

Polska, dnia 25 grudnia 2021r.

Prezydent Elektorski Rzeczypospolitej Polskiej Narodu Polskiego

Załączniki do pobrania

Lp. Plik Data dodania Liczba pobrań
1 Odpowiedź na petycję ws sędziów.pdf (PDF, 198.51Kb) 2021-12-30 08:11:24 162 razy

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Joanna Barylak 30-12-2021 07:42:24
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Joanna Barylak 30-12-2021
Ostatnia aktualizacja: Joanna Barylak 30-12-2021 08:20:11